Poznań imprezy dla singli

Poznań imprezy dla singli

Nowoczesne szybkie randki Poznań oraz inne duże miasta organizują od dawna. Na zachodzie Europy oraz w Stanach Zjednoczonych tak zwana „speed date” staje się popularna z roku na rok coraz bardziej. Nie inaczej jest w Polsce, gdzie udział w wydarzeniach opierających się na szybkich randkach deklarują zarówno młodsze, jak i starsze osoby poszukujące drugiej połówki. W obliczu tak wielkiego fenomenu, jakim – jak się wydaje – bezprecedensowo stają się szybkie randki, warto wiedzieć o nich nieco więcej. Na czym polegają? Gdzie się odbywają? Czy naprawdę mają szansę stać się początkiem poważnego związku? Odpowiedzi na powyższe pytania wbrew pozorom nie są takie łatwe, jak na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. Trzeba zdać sobie bowiem sprawę z tego, na czym tak naprawdę od początku do końca polega szybka randka.

Rejestracja. Szybka randka od A do Z

Krok pierwszy to rejestracja, czyli innymi słowy zapisanie się na wydarzenie. Szybka randka Poznań czy Warszawa? Sami decydujemy, w jakim miejscu się pojawimy. Warto wiedzieć, że organizacją wydarzenia zajmują się profesjonalne firmy, dlatego mamy gwarancję wysokiej jakości usług. By zapisać się na szybką randkę i wziąć udział we wspomnianym evencie należy zgłosić chęć udziału. Zazwyczaj płaci się również z góry, by zminimalizować ryzyko „wykruszenia się” uczestników w ostatniej chwili.

Czas i miejsce wydarzenia. Gdzie znaleźć speed date?

W mieście Poznań imprezy dla singli organizowane są raczej regularnie, dlatego możemy brać w nich udział stosunkowo często. Informacje najprościej znaleźć w internecie o czym wiedzą stali bywalcy takich eventów. Aktualności dodawane są przez poszczególne firmy również na profilach i portalach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter.

Zalety szybkiej randki. Czy warto wziąć w niej udział?

Czy opłaca się brać udział w szybkich randkach? Pod wieloma względami na pewno. Dzięki takim wydarzeniom możemy poznać osoby o zbliżonych charakterach, zainteresowaniach czy zawodach. Zaledwie kilka minut wystarczy, by wiedzieć, czy chcemy z danym uczestnikiem bądź uczestniczką kontynuować znajomość. Tak twierdzą osoby, które przynajmniej raz uczestniczyły w szybkiej randce. Dodatkowym plusem szybkich randek jest to, że podświadomie otwieramy się na innych ludzi. Stajemy się bardziej szczerzy i kontaktowi, co z kolei przekłada się na lepsze życie codzienne. Nawet jeśli podczas szybkiej randki nie poznamy naszej drugiej połówki, wspomniane spotkania mogą nam ułatwić komunikację interpersonalną w przyszłości.

Okazuje się zatem, że jak najbardziej warto (chociaż raz) wziąć udział w szybkiej randce. Zaledwie kilkadziesiąt minut wystarczy, by poznać przynajmniej kilka osób wartych dalszej uwagi. Warto również zaznaczyć, że do tej pory mnóstwo uczestników szybkiej randki znalazło miłość dzięki takim spotkaniom. Mowa tutaj nie tylko o parach mieszkających w Polsce, ponieważ szybkie randki organizowane są również za granicą (między innymi w Anglii, Hiszpanii i Skandynawii).